OD 2019-04-22 DO 2019-04-28

Poniedziałek, 22 kwiecień 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Henryka Kurpisz, śp. zmarłych rodziców, śp. Annę, Piotra, Wacława Józefczak, śp. Helenę Włodarczak, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Anielę, Wincentego Urbańczak, śp. Marię, Jolantę, Domicelę Urbańczak, śp. Wandę Wańską, śp. Walentynę Machoy, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Hieronima Ratajczak, śp. Mariannę Ratajczak w 12 rocznicę śmierci, śp. Danutę Kulas, śp. Zbigniewa Niedźwieckiego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wtorek, 23 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę Pawlak, zmarłych z rodzin Marachów i Nędzów, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 24 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o wszelkie łaski, umacnianie w codziennym życiu Darami Ducha Świętego. Z podziękowaniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za szczęśliwie przeżyte 95 lat z prośbą o dalszą opiekę, szczęśliwy przebieg operacji oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny. W intencjach naszych Misji Parafialnych przygotowujących nas do Nawiedzenia Matki Najświętszej w Ikonie Jasnogórskiej, za Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej, o wszelkie łaski i umacnianie na czas naszych wspólnych doświadczeń religijnych. Za wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Waleriana Koniecznego - intencja od chrześniaczki Maryli z rodziną; śp. Józefinę, Aleksandra Skopińskich, śp. Milenę i Michała Adamczewskich, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Czwartek, 25 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Irenę i Edmunda Śnieguckich, śp. zmarłe rodzeństwo śp. Halinę i Wojciecha, zmarłych śp. dziadków z rodzin Drzewieckich i Śnieguckich, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Piątek, 26 kwiecień 2019 r

godz: 15:00Msza ślubna.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę, Tadeusza, Benona Marach, śp Leona, Emilię Małeckich, śp. Romana Wawrzyniak, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Sobota, 27 kwiecień 2019 r

godz: 15:00W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Marii i Walentego Nowaków z okazji 60 rocznicy sakramentu małżeństwa; Czesławy i Michała Szwarc z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla Jubilatów i ich rodzin.

godz: 16:00Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za otrzymane łaski w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Śnieżnej na dalsze lata dla Jubilatów i całej rodziny.

godz: 18:00Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za szczęśliwie przeżyte 90 lat Zofii. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny dla Najdostojniejszej Jubilatki, wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków.

Niedziela, 28 kwiecień 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Gertrudę i Jana Strzymińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp Jadwigę Bortel w 12 rocznicę śmierci, śp. Wincentego Bortel, śp. Katarzynę Bortel, śp. Elżbietę i Zdzisława Poloch, zmarłych z rodzin Michałowskich, Bortlów i Sobeckich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniami Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny z okazji 85 rocznicy urodzin, dziękując za dar życia i wszelkie otrzymane łaski. Z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny. Za zmarłego śp. Męża o radość życia wiecznego w Królestwie nieba.

II Niedziela Wielkanocna - Święto Miłosierdzia Bożego.