OD 2019-04-29 DO 2019-05-05

Poniedziałek, 29 kwiecień 2019 r

godz: 17:00W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Krystyny i Józefa Świętek, obchodzących 60 Rocznicę sakramentu małżeństwa z podziękowaniami Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie łaski dotychczas otrzymane, prosząc Kochającego Boga o umacnianie wiary, nadziei i miłości na każdy dzień życia dla Jubilatów, dzieci i wnuków oraz całej rodziny.

Święto Św. Katarzyny ze Sieny - Patronki Europy.

Wtorek, 30 kwiecień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców Weronikę i Antoniego Naskrętów, śp. Stanisława Wojtkowiaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o Bożą Opatrzność i wszelkie łaski, błogosławieństwo dla całej rodziny oraz w pewnej Bogu wiadomej intencji.

Uroczystość Świętego Wojciecha - Głównego Patrona Polski.

Środa, 1 maj 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski na czas miesiąca poświęconego Matce Najświętszej a szczególnie naszych Misji Parafialnych przygotowujących nas do Nawiedzenia Matki Bożej w Ikonie Jasnogórskiej. W intencjach Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej, o wszelkie łaski na czas prowadzenia Misji i rekolekcji szkolnych, o opiekę Maryi Niepokalanej. W intencjach Liturgicznej Służby Ołtarza - naszych lektorów i ministrantów, którzy biorą udział w XIV Mistrzostwach Polski w Piłce Halowej w Skierniewicach i Sochaczewie, o wszelkie łaski, radosne i zwycięskie rozgrywki oraz opiekę Św. Dominika Savio Patrona Ministrantów. O wszelkie łaski dla wszystkich Maturzystów, o pomyślne zdanie egzaminów i dostanie się na wymarzone studia i miejsca wymarzonej pracy. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w przezwyciężaniu różnych życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. rodziców Zofię i Władysława Stanisławskich, śp. Gertrudę i Albina Białasik, zmarłych szwagrów i dziadków, śp. Iwonę, Janinę, Stanisława Poniży i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. rodziców Barbarę Domagała w 5 rocznicę śmierci, śp. Mieczysława Domagała w 16 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodzin Domagałów, Krawczyków i Włodarczaków, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Św. Józefa - rzemieślnika.

Czwartek, 2 maj 2019 r

godz: 18:00W intencjach wszystkich powołanych z naszej wspólnoty parafialnej Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks. Kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach Towarzystwa Przyjaciół naszego ASD w Poznaniu, o wszelkie łaski dla członków i ich rodzin.

Wspomnienie Św. Atanazego. Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 3 maj 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Olgę, Kazimierza Borek, śp. Stanisława Boroń, Stanisława Lorych, śp. Marka Króla, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Polski dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Danutę Borowczak w 1 rocznicę śmierci, śp. Jana Borowczak w 2 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodzin Borowczak i Świętek, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Polski dla całej rodziny.

godz: 11:30Za wstawiennictwem Maryi Królowej Polski i Świętego Floriana w intencjach wszystkich Strażaków z Krzycka Wielkiego, Krzycka Małego i Sądzi oraz ich rodzin, aby Dobry Bóg wspomagał w odpowiedzialnej pracy i służbie na rzecz naszego bezpieczeństwa i ratowania życia a Matka Najświętsza wspomagała w osobistym życiu i umacnianiu oraz rozwoju Ochotniczych Zastępów Straży Pożarnej w naszych miejscowościach i parafii.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Głównej Patronki Polski - Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 4 maj 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Wspomnienie św. Floriana - męczennika. Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 5 maj 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców śp. Teresę i Antoniego Stachowiak, śp. zmarłych dziadków, śp. Marię, Elżbietę, Jana Jagodzińskich, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego wśród wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z prośbą do Kochającego Boga i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o miłosierdzie i zbawienie dla naszych zmarłych śp. Jarosława Cichego, śp. Ludwiki, Michała, Antoniego, Zofii Krzywosz, śp. Marianny i Józefa Wojciechowskich oraz wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu. Z prośbą do Chrystusa Zmartwychwstałego o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, za opiekę Matki Najświętszej z okazji 70 rocznicy urodzin. Prosząc aby Chrystus Zmartwychwstały, zawsze wspierał swoimi łaskami a Matka Boża Nieustającej Pomocy wypraszała każdego dnia potrzebnych sił i zdrowia na każdy kolejny dzień życia. Modląc się za zmarłych śp. rodziców, teściów oraz braci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

III Niedziela Wielkanocy.