OD 2019-05-06 DO 2019-05-12

Poniedziałek, 6 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Dariusza Troszyńskiego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od sąsiadów z Krzycka Wielkiego.

Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.

Wtorek, 7 maj 2019 r

godz: 13:00Msza św. pogrzebowa - śp. Marii Antkowiak.

godz: 18:00Za zmarłych śp. Stanisława Cieślawskiego, śp. Edwarda Drożdżyńskiego, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Środa, 8 maj 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Stanisława - Głównego Patrona Polski w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci na czas naszych zbliżających się Misji Parafialnych i rekolekcji szkolnych, o umacnianie Darami Ducha Św. w codzienności. W intencjach Ojców Oblatów a w szczególności Ojca Józefa Niesłony o wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na czas prowadzenia nas drogami ku Nawiedzeniu Maryi w Ikonie Jasnogórskiej. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Andrzeja Jęśkowiak w 1 rocznicę śmierci; śp. Waleriana Koniecznego - intencja od 5 Róży Męskiej Wspólnoty Różańcowej; śp. Bronisławę i Marcina Gruszeckich, śp. Stanisława Domagałę, śp. Krystynę Rzeźnik, śp. Leszka Rzeźnik, śp. Tadeusza Bąkiewicza, śp. Jana Bajon, zmarłych z rodzin Gruszeckich, Mizernych, Betków, Domagałów i Wojtkowiaków; śp. Kazimierza Hoffman w 18 rocznicę śmierci, śp. Annę, Andrzeja, Justynę Hoffman, śp. Mariannę, Antoniego Włodarczak i wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Stanisława Ruszkowskiego w 17 rocznicę śmierci, śp. rodziców Annę i Wojciecha, śp. Jakuba i Elżbietę Czekała, śp. Andrzeja Cieślińskiego, śp. Mariana Sikorę, zmarłe rodzeństwo, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

Uroczystość Św. Stanisława - biskupa i męczennika - Głównego Patrona Polski.

Czwartek, 9 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Wojciecha Samelczaka, śp. Helenę i Stanisława Samelczak, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Piątek, 10 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Kazimierza Hoffman w 18 rocznicę śmierci, śp. Annę Hoffman, śp. Andrzeja Krawczyka, śp. Emilię Zielonarską, zmarłych z rodziny Hoffman i Krawczyk, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

482 Rocznica śmierci Prymasa Andrzeja Krzyckiego.

Sobota, 11 maj 2019 r

godz: 18:001) Za zmarłych śp. Stanisławę, Romana, Ildefonsa Kowali, śp. Pelagię, Władysława, Cecylię, Bolesława, Kazimierza, Władysława Szymańskich, aby Chrystus Zmartwychwstały wprowadził ich w bramy Raju. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla całej rodziny.
2) Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Bóg Miłosierny obdarzył ją nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków.

Rozpoczęcie Misji Parafialnych.

Niedziela, 12 maj 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Krzysztofa Ratajczak, śp. Piotra, Jadwigę Marcinowskich, śp. Czesława, Joannę Stachowiak, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za śp. Marzenkę Piskorz, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Zenona Walkowskiego w 6 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych z rodzin Głuszaków, Walkowskich i Żepków, aby Bóg Miłosierny otworzył przed nimi Bramy Niebios. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla całej rodziny.

IV Niedziela Wielkanocy - Rozpoczęcie Misji Parafialnych.