INTENCJE PARAFIALNE
OD 2019-05-13 DO 2019-05-19

Poniedziałek, 13 maj 2019 r

godz: 18:001) W intencji wszystkich dzieci z klasy IV przeżywających swoja Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej - dziękując Kochającemu Bogu za wszelkie łaski, radość przyjmowania Jezusa do swego serca. Prosząc za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, o wszelkie łaski, umacnianie Darami Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych i wszystkich rodzin.
2) Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie NMP z Fatimy. Misje Parafialne.

Wtorek, 14 maj 2019 r

godz: 09:00Msza Św. dla klas I - V - (Rekolekcje szkolne).

godz: 10:30Msza Św. dla klas VI - VIII i Gimnazjum - (Rekolekcje szkolne).

godz: 18:00W intencjach całej Wspólnoty Św. Walentego z prośbą do naszego Św. Patrona, o wszelkie łaski dla wszystkich członków wspólnoty i ich rodzin. W intencjach wszystkich chorych z naszych rodzin, o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i wspólnoty Św. Walentego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Święto Św. Macieja - apostoła Misje Parafialne.

Środa, 15 maj 2019 r

godz: 09:00Msza św. dla klas I - V na zakończenie rekolekcji szkolnych.

godz: 10:30Msza św. dla klas VI - VIII i Gimnazjum na zakończenie rekolekcji szkolnych.

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach naszych rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie potrzebne łaski na czas naszych Misji Parafialnych o jak najwspanialsze owoce tego świętego czasu. W intencjach Ojca Misjonarza Józefa Niesłony OMI i całego Zgromadzenia Ojców Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, o wszelkie łaski i Dary Ducha Św na czas naszych misji oraz z prośba do Chrystusa Dobrego Pasterza o nowe, liczne i święte powołania do zgromadzenia, aby nie zabrakło odważnych, młodych ludzi pragnących nieść Chrystusa w życie i serca ludzi. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Marię Antkowiak - intencja od wszystkich sąsiadów; śp. Krystynę Andrzejewską; śp. Stanisławę Robaczyk, zmarłych parafian i wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Misje Parafialne.

Czwartek, 16 maj 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Fundatorów Kaplicy Trójcy Przenajświętszej w Krzycku Małym: Szanownych Państwa Beatę i Marka Niemczyk z Rodziną oraz wszystkie Osoby związane z powstaniem, budową, montażem, zaprojektowaniem i aranżacją wystroju tego miejsca modlitwy - prosząc Boga Stworzyciela, Chrystusa Zbawiciela i Ducha Świętego Uświęciciela o wszelkie łaski, dary i błogosławieństwo dla Rodzin Krzycka Małego i całej naszej wspólnoty parafialnej.

godz: 18:00Rezerwacja P. Rozynek.

Misje Parafialne.

Piątek, 17 maj 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Fundatorów Kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzycku Wielkim Szanowną Panią Marię Wolańską z Rodziną oraz wszystkie Osoby związane z powstaniem, budową, montażem, zaprojektowaniem i aranżacją wystroju tego miejsca modlitwy - Prosząc Jezusa Miłosiernego o wszelkie łaski, dary i błogosławieństwo dla Rodzin Krzycka Wielkiego i całej naszej wspólnoty parafialnej.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Eugeniusza Małeckiego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie - intencja od wszystkich sąsiadów.

Misje Parafialne.

Sobota, 18 maj 2019 r

godz: 10:00W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach. Chorych przebywających w naszych domach, aby Kochający Bóg obdarzał wszelkimi potrzebnymi łaskami a Matka Boża w kopi Jasnogórskiej Ikony - rozpoczynająca Nawiedzenie po parafiach naszej archidiecezji, niech wyprasza potrzebnych łask i wsparcia w różnych codziennych doświadczeniach dla wszystkich chorych i osób opiekujących się wszystkimi potrzebującymi wsparcia.

godz: 18:001) Za wszystkich Fundatorów Kaplicy Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus w Sądzi, Szanownych Państwa Helenę i Witolda Piotrowskich z Rodziną oraz wszystkie osoby związane z powstaniem, budowa, montażem, zaprojektowaniem i aranżacja wystroju tego miejsca modlitwy - Prosząc Matkę Bożą Śnieżną i Dzieciątko Jezus o wszelkie łaski, dary i błogosławieństwo dla rodzin z Sądzi i całej naszej wspólnoty parafialnej.
2) Za zmarłych śp. Irenę Śniegucką, sp. Edmunda Śnieguckiego w 30 rocznicę smierci, zmarłe rodzeństwo śp. Halinę i Wojciecha, zmarłych dziadków z rodzin Śnieguckich i Drzewieckich, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył radoscią życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Prosząc matkę Najswietszą o wszelka opieke, zdrowie i wypraszanie łask u Boga w codzienności.
Rez P. Majchrzak.

Misje Parafialne.

Niedziela, 19 maj 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Pelagię i Stanisława Hetmanowskich, śp. Stanisławę i Władysława Dodot, zmarłych z rodziny Dziubałów, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Zofię i Władysława Kurek, śp. Janinę i Jana Pitura, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Zuzannę Smoczyńską wszystkich zmarłych z rodzin Smoczyńskich i Nowaków, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego wśród wszystkich zbawionych. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich trudności dla Moniki; prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski i błogosławieństwo dla całej rodziny.

V Niedziela Wielkanocna - Zakończenie Misji Parafialnych.