OD 2019-05-20 DO 2019-05-26

Poniedziałek, 20 maj 2019 r

godz: 11:00Bazylika Archikatedralna w Poznaniu - Msza Jubileuszowa Księdza Kanonika Stefana Stachowiaka z okazji 50 Rocznicy Sakramentu Kapłaństwa.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Lasotę, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go łaską życia wiecznego w niebie - intencja od siostry Urszuli z mężem.

Wtorek, 21 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Waleriana Koniecznego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja o od wnuka Wojciecha z Martyną.

Środa, 22 maj 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętego Jana Pawła II z podziękowaniem za wspaniały czas naszych Misji Parafialnych przygotowujących nas do Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej - wszystkim rodzinom, małżeństwom, osobom w podeszłym wieku, studentom, młodzieży i dzieciom za udział w tym szczególnym dla nas czasie. Z podziękowaniem Ojcu Józefowi Niesłony OMI - za prowadzenie naszych misji i rekolekcji, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo w dalszych działaniach ewangelizacyjnych. W intencjach wszystkich Rodzin, które ufundowały kaplice i figury w naszych wioskach, aby Chrystus i matka Boża wspomagali w codziennym kroczeniu drogami wiary. W intencjach Księdza Kanonika Stefana Stachowiaka o wszelkie łaski na czas Jubileuszu, aby Chrystus Dobry Pasterz, wspomagał w posługiwaniu kapłańskim. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu wielu trudnych doświadczeń w życiu. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Halinę Pajeńską zd. Strażyńską - intencja od rodzin Bortlów, Danków i Polochów; śp. Marię Antkowiak - intencja od 3 Róży Wspólnoty Różańcowej Matek; za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

Msza Papieska.

Czwartek, 23 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Piątek, 24 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Elwirę i Edmunda Wawrzyniak, śp. Sabinę Wałkiewicz, wszystkich zmarłych z rodzin Sierackich i Wawrzyniaków, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Sobota, 25 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Walentynę, Franciszka Bortel, śp. Jadwigę Walentego Firlejów, śp. Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel, wszystkich zmarłych z rodzin Bortlów i Firlejów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Niedziela, 26 maj 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Mariana, Katarzynę, Mieczysława Gertner, śp. Pelagie, Antoniego Styzińskich, śp. Juliannę Majchrzak, za zmarłe śp. rodzeństwo, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą do Kochającego Boga i Matki Bożej o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę Wójcik, śp. Teresę, Eugeniusza, Stanisława Rozynek, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Uroczystości Jubileuszu Księdza Kanonika Stefana Stachowiaka z okazji 50 Rocznicy Sakramentu Kapłaństwa.

VI Niedziela Wielkanocna.