OD 2019-05-27 DO 2019-06-02

Poniedziałek, 27 maj 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Procesja błagalna o dobre urodzaje (do Krzyża w Krzycku Małym).

Wtorek, 28 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Waleriana Koniecznego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go radością życia wiecznego w niebie - intencja od żony i syna Michała.

Procesja błagalna o dobre urodzaje (do Figury Świętego Józefa).

Środa, 29 maj 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i naszych Świętych Patronów z podziękowaniem Chrystusowi Dobremu Pasterzowi za nowego Biskupa Pomocniczego naszej Archidiecezji Księdza Dr Szymona Stułkowskiego - Rektora naszego Seminarium w Poznaniu. Z podziękowaniem za Jubileusz Księdza Kanonika Stefana Stachowiaka. Jezusowi Chrystusowi za dar Kapłaństwa w 20 rocznicę święceń i za wszystkich moich kolegów kursowych, abyśmy umacniali nasze powołanie Darami Ducha Świętego z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne z naszej parafii, szczególnie w intencjach nowych siedmiu prezbiterów naszej archidiecezji, którzy otrzymają święcenia kapłańskie 1 czerwca. W intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej. W intencjach wszystkich rolników, ogrodników, gospodarzy, sadowników, działkowców i pszczelarzy na czas procesji, prosząc o dobre urodzaje w tym roku. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: Śp. Waleriana Koniecznego - intencja od 5 Róży Mężczyzn Wspólnoty Różańcowej; śp. Marię Antkowiak - intencja od kuzynki Ireny Chlebowskiej; śp. Mariana Szkudlarczyk w 1 rocznicę śmierci, śp. Annę, Brunona Szkudlarczyk, śp. Bronisławę Kurpisz, śp. Irenę, Franciszka, Jana Józefa Kostrzewa; śp. Antoniego, Władysławę, Teodora Benona Marach, śp. Marię Urbańczak, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

Procesja błagalna o dobre urodzaje (procesja wokół kościoła).

Święto Świętej Urszuli Ledóchowskiej - Patronki naszej archidiecezji.

Czwartek, 30 maj 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ją radością życia wiecznego w niebie - intencja od wnuków: Adriana z żoną Magdaleną, Karoliny z mężem Robertem i prawnuczkami Gabrysią i Weroniką, Artura z żoną Natalią i prawnuczką Antoniną, Darii z mężem Bartoszem i prawnukiem Mikołajem, Eryka z żoną Wiolettą i prawnuczką Mają, Sary z Marcinem i Julity.

Piątek, 31 maj 2019 r

godz: 17:00Chrzest.

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Bóg Miłosierny obdarzył ją nagrodą życia wiecznego w Królestwie Niebieskim - intencja od siostry Barbary z rodziną, Grzegorza i Renaty Mejza, Jerzego i Wioletty Skorupińskich i Małgorzaty Hojzler.

Święto Nawiedzenia NMP.

Sobota, 1 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Wspomnienie Św. Justyna - męczennika.

Niedziela, 2 czerwiec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp rodziców Anielę, Wincentego Urbańczak, śp. Halinę Mejza, wszystkich zmarłych z rodzin Urbańczak i Wańskich, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla całej rodziny.

godz: 10:00Z prośbą do Kochającego Boga i Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie, błogosławieństwo oraz Dary Ducha Świętego dla prawnuczek Amelii i Antoniny oraz o wszelkie łaski dla ich rodziców i całej rodziny.

godz: 11:30Rezerwacja P. Mirek.
Chrzest.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.