OD 2019-06-03 DO 2019-06-09

Poniedziałek, 3 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie - intencja od syna Zbigniewa z żoną Agatą.

Wspomnienie Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

Wtorek, 4 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę Benyskiewicz w 34 rocznicę śmierci, śp. Ludwika Benyskiewicz, śp. Stefana Ławniczaka, śp. Marzenkę Piskorz i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z podziękowaniami za wszelkie otrzymane łaski oraz prośbą do Kochającego Boga o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 5 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach Biskupa nominata Ks. dr Szymona Stułkowskiego, który w niedzielę otrzyma Sakrę o wszelkie łaski i dary od Boga Wszechmogącego na odpowiedzialną pracę pasterską w naszej archidiecezji. W intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wiary, nadziei i miłości oraz wszelkie łaski i Dary Dary Ducha Świętego. W intencjach Drogich Jubilatów przeżywających 20 rocznicę sakramentu małżeństwa - z podziękowaniem za wszelkie łaski, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Z okazji 70 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki, hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu różnych trudności w życiu. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Zdzisława Piaseckiego - intencja od żony z bratem; śp. Franciszka Jojte w 28 rocznicę śmierci, śp. Agnieszkę Jojte, śp. Melanię, Piotra Białas; śp. Marie Antkowiak - intencja od kuzynki Danuty z Kobylina i Marcelego z Ostrowa Wielkopolskiego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Św. Bonifacego - biskupa.

Czwartek, 6 czerwiec 2019 r

godz: 18:00W intencjach powołanych z naszej parafii Siostry Elizy Michałowskiej, Siostry Łukaszy Kirsch, Ks, Kan. Stefana Stachowiaka, o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej. Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W intencjach diakonów, którzy w sobotę otrzymają sakrament kapłaństwa i za całe Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 7 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie nieba - intencja od córki Beaty z rodziną.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 8 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Helenę i Stefana Walkowskich, wszystkich zmarłych z rodzin Walkowskich i Samoli, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Św. Jadwigi Królowej.

Niedziela, 9 czerwiec 2019 r

godz: 08:30Za śp. Księdza Proboszcza Mariana Balcerka w 26 rocznicę śmierci, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Edmunda Duszyńskiego, śp. Zenona Musielak, śp. Tadeusza Kamieniarz, wszystkich zmarłych z rodzin Duszyńskich i Kamieniarz, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp, rodziców Martę i Bronisława Sobeckich, zmarłych z rodzin Nędzów, Sobeckich i Bortlów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Uroczystość Zesłania Dycha Świętego.

godz: 15:00Bazylika Archikatedralna w Poznaniu - Sakra Biskupia Księdza Dr Szymona Stułkowskiego.