INTENCJE PARAFIALNE
OD 2019-06-17 DO 2019-06-23

Poniedziałek, 17 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Czesława Wojtkowiaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w niebie - intencja od kuzyna Jerzego z rodziną Gruszeckich.

Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego.

Wtorek, 18 czerwiec 2019 r

godz: 16:30W intencjach całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim, w szczególności uczniów III klasy gimnazjum i VIII klasy Szkoły Podstawowej z okazji Komersu, wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły z podziękowaniem Kochającemu Bogu za czas nauki i prośba do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o dobry i mądry odpoczynek w czasie zbliżających się wakacji.

Środa, 19 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach nowego Proboszcza naszej Parafii Księdza Marka Denisiuka, o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej. W intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wiary, nadziei i miłości w codziennym życiu. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o potrzebne zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Marię Antkowiak - intencja od chrześniaczki Marii z rodziną; śp. Krystynę John - intencje od 9 Róży Wspólnoty Różańcowej Matek i od całego Zespołu Śpiewaczego "Mezzo Forte" z Panem Instruktorem z Krzycka Wielkiego; śp. Bogusława Rembalskiego - intencja od całej Wspólnoty Różańcowej Matek i Ojców oraz od Mieszkańców Krzycka Wielkiego; śp. rodziców Wandę i Kazimierza Mejza, śp. Teresę i Konrada Królikowskich, śp. Stanisława Rydlichowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.

Czwartek, 20 czerwiec 2019 r

godz: 09:00Za zmarłego śp. Zdzisława Piaseckiego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go radością życia wiecznego w niebie - intencja od sąsiadów Wioletty i Przemysława Majchrzak oraz Katarzyny i Krzysztofa Tórz z rodzinami.

Procesja Bożego Ciała do 4 ołtarzy.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Nikodema Mania, aby Bóg Miłosierny obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od rodziców i całej rodziny.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.

Piątek, 21 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Ryszarda Styzińskiego w 1 rocznicę śmierci, śp. Teresę i Tadeusza Styzińskich, śp. Jolantę Piecka, śp. Łucję i Józefa Sibińskich, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga w intencjach Nadii z okazji 1 rocznicy urodzin, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi - zakonnika.

Sobota, 22 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o wszelkie łaski i umacnianie Darami Ducha Świętego w codziennym życiu. W intencjach powołanych z naszej parafii oraz o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W intencjach chorych i cierpiących, aby Kochający Bóg obdarzył potrzebnym zdrowiem i siłami. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Zdzisława Piaseckiego - intencja od syna Roberta z żona Ewą i wnukami oraz od córki Urszuli z mężem i wnukami; śp. Władysława Stanek- intencja od wnuka Przemysława z rodzicami; śp. Bogusława Rembalskiego - intencja od Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu; śp. Krystynę John - intencja od syna Marka z rodziną, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Msza Papieska.

Niedziela, 23 czerwiec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Janinę i Kazimierza Szklarskich, śp. Helenę i Józefa Domagałów, wszystkich zmarłych z rodzin Tyczyńskich i Styzińskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę i Edwarda Jędrzejczak, śp. Zofię i Józefa Zielonarskich, za wszystkich zmarłych z rodzin Jędrzejczaków i Białasików, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Stefana Biernat, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.
Chrzty.

XII Niedziela zwykła - Dzień Ojca.