OD 2019-06-24 DO 2019-06-30

Poniedziałek, 24 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Gertrudę i Jana Strzymińskich, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Bóg Wszechmogący obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela - Oktawa Bożego Ciała.

Wtorek, 25 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Krystynę John, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od Katarzyny i Jana Przybylskich z rodziną.

Oktawa Bożego Ciała.

Środa, 26 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, szczególnie wszystkich wyjeżdżających na wakacje i urlopy, aby nie zapominali o modlitwie i niedzielnej Eucharystii. W intencjach chorych, w sposób szczególny za wnuka Huberta, wszystkich cierpiących, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Tadeusza Ratajczaka, zmarłych rodziców śp. Genowefę i Stanisława, wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Antoniego Wolańskiego, śp. Wandę i Franciszka Koniecznych, śp. Franciszkę i Stanisława Mikulskich, wszystkich zmarłych z rodziny; śp. Marię Antkowiak - intencja od 3 Róży Wspólnoty Różańcowej Matek; śp. Zdzisława Piaseckiego - intencja od Zofii Fornalik; śp. Krystynę John - intencja od Koła Gospodyń z Krzycka Wielkiego; śp. Władysława Stanek - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego; śp. Bogusława Rembalskiego - intencja od Parafialnych Kręgów Biblijnych oraz Liturgicznej Służby Ołtarza lektorów i ministrantów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

Oktawa Bożego Ciała.

Czwartek, 27 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mieczysława, Sławomira, Jana, Franciszkę Zapłata, śp. Leona, Genowefę, Jadwigę Samol, wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Cyryla Aleksandryjskiego - Zakończenie Oktawy.

Piątek, 28 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zdzisława Piaseckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie nieba - intencja od wszystkich sąsiadów z Krzycka Wielkiego.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Sobota, 29 czerwiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek, śp. Eleonorę, Wacława, Krystynę, Eugeniusza Głuszak, śp. Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak, zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w Królestwie Niebieskim. Z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i naszych wszystkich świętych patronów o opiekę i wsparcie dla całej rodziny.

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Niedziela, 30 czerwiec 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Stanisława Bortel w 17 rocznicę śmierci, śp. Irenę Bortel, śp. Łucję, Mariana Samelczak, śp. Waleriana Drobnika, śp. Krystynę Schmidt, za zmarłych rodziców chrzestnych śp. Mariannę, Stanisława, Elżbietę, wszystkich zmarłych z rodziny Bortelów i Mejzów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

godz: 10:00Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Śnieżnej oraz naszym świętym patronom, za szczęśliwie miniony rok szkolny i katechetyczny. Z prośbą do Bożej Opatrzności, Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie łaski na czas wakacji i urlopów dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Emilię Zielonarską, zmarłych z rodziny Zielonarskich i Hoffmanów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

XIII Niedziela zwykła.