OD 2019-07-01 DO 2019-07-07

Poniedziałek, 1 lipiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Lasotę, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba - intencja od chrześniaczki Kingi Kaczmarek.

Wtorek, 2 lipiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Zdzisława Piaseckiego, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim - intencja od córki Urszuli z mężem i wnukami.

Środa, 3 lipiec 2019 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o piękne i rozważne przeżycie urlopów i wakacji. W intencjach chorych,cierpiących i uzależnionych o wszelkie łaski, zdrowie i siły w pokonywaniu życiowych doświadczeń. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Marię Antkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską nieba - intencja od siostry Anny z rodziną.

Święto św. Tomasza Apostoła.

Czwartek, 4 lipiec 2019 r

godz: 18:00Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza w intencjach wszystkich powołanych z naszej parafii oraz o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz za wszystkich członków Parafialnego Towarzystwa Przyjaciół ASD w Poznaniu i ich rodzin.

Pierwszy czwartek miesiąca.

Piątek, 5 lipiec 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Marię Antkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nagrodą życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od bratowej Danieli z dziećmi.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 6 lipiec 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich Zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej - Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 7 lipiec 2019 r

godz: 08:30Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za miniony rok szkolny, prosząc jednocześnie o zdrowie, Boże błogosławieństwo, szczęśliwe podróże w czasie wakacji oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Helenę i Jana Głowackich, śp. Mariannę i Czesława Marcinkowskich, śp. Marię Marcinkowską, wszystkich zmarłych z rodzin Głowackich, i Marcinkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, szczególnie dla córki Katarzyny na czas operacji oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

godz: 11:30Rezerwacja Pani Dudzik.

XIV Niedziela zwykła.