OD 2019-11-04 DO 2019-11-10

Poniedziałek, 4 listopad 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach.

Wtorek, 5 listopad 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Sławomira Fórmanowskiego - int. od sąsiada Zygmunta Marach z rodziną.

Środa, 6 listopad 2019 r

godz: 18:00W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego na dalsze lata dla Borysa z okazji 1 rocznicy urodzin oraz dla Marysi z okazji 10 urodzin.
- za zmarłych z rodziny Kurpiszów, Włodarczaków, Klechów i Migdałków.
- za zmarłych śp. Jana Wandę, Mariana i Stanisława Michałowskich, śp. Zofię i Bronisława Firlej,
- za zmarłego śp. Jana i Marię, Józefę i Jana Ślebskich, Wiktorię i Piotra Rzodkiewicz, Ryszardę Lewandowską, Wiktorię Kowalewską, Adelę Józefowicz,
- za zmarłą śp. Bronisławę, Mariana Gruszeckich, Stanisława Domagałę, Krystynę, Leszka Rzeźnik, Jana Bojarz. Za zmarłych z rodziny: Gruszeckich, Mizernych, Betków, Bąkiewiczów, Wojtkowiaków, Domagałów,
- za zmarłych śp. Jana i Marię Ślepskich, Edmunda, Joannę Piaseckich, Józefa, Wiktorię Rzodkiewicz, Zdzisława Piaseckiego, Jana i Józefę Ślepskich, Adelę Józefowicz, Ryszardę Lewandowską.
- za zmarłego śp. Karola w 20 r. śm. Helenę, Bogdana Martynów, Agnieszkę, Stanisława Wojtkowiak oraz za wszystkich zmarłych z rodziny.
- za zmarłych z Wymienianek jednorazowych

Czwartek, 7 listopad 2019 r

godz: 18:00W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

Piątek, 8 listopad 2019 r

godz: 16:30w 45 r. ślubu z podziękowaniem MB za wspólne lata życia i z prośbą o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata oraz za zmarłych śp. rodziców: Mariannę, Stanisława Kuśnierków, Annę, Piotra Józefczaków, brata Wacława, Henryka Kurpisz, Franciszka Gordziczewskiego, oraz z podziękowaniem za opiekę Bożą i z prośbą do MB o zdrowie dla całej rodziny.

godz: 18:00Int. wolna.

Sobota, 9 listopad 2019 r

godz: 18:00Rezerwacja P. Urszula Ratajczak.

Niedziela, 10 listopad 2019 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Jana w 26 r. śm. Cecylię Kicińskich, Marię i Franciszka Kicińskich i za zmarłych z rodziny: Kicińskich, Lipowych, Krystynę Ratajczak za śp. Ks. Prałata Czesława Wojciechowskiego.

godz: 10:00Za zmarłego śp. Kazimierza Szymańskiego aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Niebie.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Wiesławę, Elżbietę, Piotra Kurpisz, Tadeusza Szymanowskiego o radość życia wiecznego w Niebie oraz z zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.