OD 2019-12-16 DO 2019-12-22

Poniedziałek, 16 grudzień 2019 r

godz: 11:00Msza pogrzebowa śp. Pelagii Domagały.

godz: 18:00Za zmarłego śp. Waleriana Koniecznego - int. od córki z mężem i dziećmi.

Wtorek, 17 grudzień 2019 r

godz: 18:00Intencja wolna.

Środa, 18 grudzień 2019 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
- za zmarłego śp. Andrzeja Krawczyk w 2 r. śm. zmarłych z rodziny Hoffmanów i Włodarczaków i za zmarłą śp. Emilię Zielonarską i dziadków z obu stron oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
- Za zmarłą śp. Krystynę John o łaskę Nieba - int. od Stanisława Skorupińskiego z rodziny.
- Za zmarłą śp. Annę w 29 r. śm., Brunona, Mariana Szkudlarczyk, Bronisława Kurpisz, Irenę, Franciszka, Jana, Józefa Kostrzewa, Teresę, Jakuba Brążkiewicz, Elżbietę Michałowską oraz
z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.
- Za zmarłych: śp. Czesława Walkowiaka w 9 r. śm., Marię i Tadeusza Jagodzik, Celestynę i Mieczysława Miara, Ryszarda Ciesielskiego oraz za zmarłych z rodziny Walkowiaków, Tajchertów, Kubaczyków i Jagodzików, aby dobry Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Niebe oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Czwartek, 19 grudzień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Marka Bortla, aby Miłosierny Bóg otworzył Mu bramy Nieba - int. od siostry Łucji.

Piątek, 20 grudzień 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Reginę Bąkiewicz - int od wnuków Pawła i Tomka z rodzinami.

Sobota, 21 grudzień 2019 r

godz: 18:00Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i MB Śnieżnej za otrzymane łaski z okazji urodzin syna oraz z prośbą o zdrowie i dalszą opiek Bożą i światło Ducha Św. w dalszej edukacji i wyborze drogi życiowej. A także o opatrzność Bożą dla całej rodziny.

Niedziela, 22 grudzień 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych rodziców: śp. Zofię, Władysława Stanisławskich, Gertrudę, Albina Białasik, za zmarłych szwagrów i dziadków.

godz: 10:00Rezerwacja P. Krystyna Stankowiak.

godz: 11:30- Za zmarłych: śp. Ludwika w 47 r. śm., Annę Małeckich, Marię, Stanisława Rygusik, Tomasza, Józefa Baura, Władysławę, Józefa Borowczak, Małgorzatę Urbańczak, Zofię Stanisława Homa oraz z prośbą o zdrowie, wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże w rodzinie.
- Z okazji 90 urodzin z podziękowaniem Panu Bogu i MB Nieustającej Pomocy za przeżyte lata z prośbą o zdrowie i opiekę nad całą rodziną oraz za zmarłego męża aby miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.