OD 2020-02-10 DO 2020-02-16

Środa, 12 luty 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy
- za zmarłą śp. Alinę Grzesiecką - int. - int od syna Tomasza z rodziną
- za zmarłego śp. Jacka Lokś - int od wuja Sylwina z rodziną.
- za zmarłą śp. Joannę Ratajczak w 15 r. śm. śp. Michała, Stanisława Ratajczak, Ludwikę, Piotra, Damiana Głuszak, Dorotę, Józefa Wojciechowskich oraz za zmarłych z rodziny Urbańczaków o łaskę zbawienia.
- za zmarłego Jana Mikołajczak - int. od Rodziny z Leszna
- za zmarłą Helenę Marcinkowską - aby Miłosierny Bóg obdarzył Ją szczęściem wiecznym w Niebie - int. od IV Róży Matek

Czwartek, 13 luty 2020 r

godz: 18:00Z okazji 6 rocznicy ślubu z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Nieustającej Pomocy za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę dla całej rodziny oraz o łaskę Nieba dla zmarłych rodziny.

Piątek, 14 luty 2020 r

godz: 18:00W intencji Wspólnoty Św. Walentego i wszystkich Parafian.

Odpust Parafialny Św. Walentego.

Sobota, 15 luty 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek, Antoninę, Mikołaja Józefa Majszak, Eleonorę, Wacława, Krystynę, Eugeniusza Głuszak, zm. z rodziny aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie zbawionych, oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą, Matki Bożej i świętych Patronów naszych w rodzinie.

Niedziela, 16 luty 2020 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. syna Mariana w 13 r. śm. śp. rodziców - Styzińskich i Gertner, zmarłe rodzeństwo, Juliannę Majchrzak oraz z prośbą do Matki Bożej o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Walentynę, Seweryna Sibinskich, Wandę Romana Kubackich oraz z prośbą o Bożą opiekę dla całej rodziny.
Chrzest na Mszy Św.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Barbarę i Józefa Majorek i Franciszka Skopińskiego aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską zbawienia w Niebie oraz z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.