OD 2020-04-13 DO 2020-04-19

Poniedziałek, 13 kwiecień 2020 r

godz: 08:30Za zmarłego Ludwika, Pelagię, Bogusława Kamieniarz aby dostąpili zbawienia wiecznego w chwale Jezusa zmartwychwstałego oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Stanisława w 3 r. śm. śp. Helenę Mejza, Wandę Wańską, Zofię, Jana Pawlak za zmarłe rodzeństwo, kuzynostwo zmarłych z rodz. Mejzów i Pawlaków oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Mariana Strażyńskiego w rocznicę śmierci. Za zmarłych rodziców Marię, Ludwika Bajer i za zmarłych z rodziny Strażyńskiech i Stankowiaków. Z prośbą o łaskę Nieba.

Poniedziałek Wielkanocny

Wtorek, 14 kwiecień 2020 r

godz: 18:00W intencji wspólnoty Św. Walentego o wszelkie potrzebne łaski dla jej członków oraz o życie wieczne w Niebie dla zmarłych.

Środa, 15 kwiecień 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy.
- Z prośbą do MB o zatrzymanie pandemii.
- Za zmarła śp. Mariannę Wulke - int. od sąsiadów
- Za zmarłą śp. Alinę Grzesiecką - int. od brata Krzysztofa
- Za zmarłą śp. Helenę Pawlak oraz za zmarłych z rodzin Pawlaków, Malepszakw i Marachów oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

Czwartek, 16 kwiecień 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych: śp. Benona Marach, Urszulę Marach, Tadeusza Marach o radość życia wiecznego w Niebie.

Piątek, 17 kwiecień 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych: śp. Benona, Tadeusza i Urszulę Marach, zmarłych z rodziny: Marachów i Poprawskich oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

Sobota, 18 kwiecień 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych: śp. Helenę, Michała Hauptman, Renatę, Helenę, Kazimierza Kostrowskich, Marianę i Władysława Margazyn.

Niedziela, 19 kwiecień 2020 r

godz: 08:30Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę NMP Śnieżnej i zdrowie dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych: śp. Jadwigę i Wincentego Bortel, Katarzynę Bortel, Elżbietę i Zdzisława Poloch, Siostrę Elizę Teresę Michałowską zm. z rodzin Michałowskich, Bortlów i Sobeckich oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny.

godz: 11:30Za Parafian