OD 2020-06-29 DO 2020-07-05

Poniedziałek, 29 czerwiec 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Wandę, Jana, S. Teresę, Stanisława i Mariana Michałowskich oraz z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla całej rodziny.

Wtorek, 30 czerwiec 2020 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Monikę Smoczyńską aby Miłosierny Bóg obdarzył ją życiem wieczny w Królestwie Niebieskim - int. od sąsiadów z ul. Adamowo i Leśnej.

Środa, 1 lipiec 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy.
- W 60 rocznicę urodzin z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej za otrzymane łaski i siły do pokonywania życiowych trudności oraz z prośbą o dalszą opiekę Bożą.
- Z prośbą o zdrowie dla Pawła.
- Za zmarłego śp. Romana Mejza - int. od Agaty Wechmann
- Za zmarłą śp. Alinę Grzesiecką - int. od Zygmunta Marach.
- Za zmarłego śp. Ryszarda Krawczyka - int. od siostry Anieli z synem.
- Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. od sąsiadów z ul. Szkolnej.
- Za zmarłego śp. Andrzeja Kaczmarek - int. od brata Romana
- Za zmarłego śp. Józefa Małeckiego - int. od Mariana, Konrada i Jacka Urbańczak z rodzinami.
- Za zmarłą Klarę Walkowiak - int. od brata Romana

Czwartek, 2 lipiec 2020 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Ryszarda Krawczyk - int. od żony Walentyny.

Piątek, 3 lipiec 2020 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Wacława Przybyłowicz i zm. z rodzin Przybyłowiczów i Zehów.

Sobota, 4 lipiec 2020 r

godz: 18:00Z zmarłych z Wymienianek Rocznych.

Niedziela, 5 lipiec 2020 r

godz: 08:30Za zmarłych: śp. Rodziców, Stanisława w 18 r. śm. Irenę Bortel, Łucję, Mariana Samelczak, Waleriana Drobnika, Krystynę Schmidt, zmarłych rodziców chrzestnych śp.: Mariannę, Stanisława, Elżbietę oraz za zm. z rodziny Bortelów i Mejzów.

godz: 10:00Za Parafian

godz: 11:30Za zmarłego śp. Józefa Małeckiego - int. od brata Henryka, brata Ryszarda oraz bratowej Małgorzaty z rodzinami.