OD 2020-08-17 DO 2020-08-23

Poniedziałek, 17 sierpień 2020 r

Wtorek, 18 sierpień 2020 r

Środa, 19 sierpień 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy.
- Z podziękowaniem MB Nieustającej Pomocy i wszystkich patronów za przeżyte 70 lat i z prośbą o dalszą opiekę Bożą na kolejne lata dla kochanej mamy - int. od córki z mężem i dzieci oraz od syna z rodziną.
- Z podziękowaniem Panu Bogu i NMP w 20 r. sakramentu małżeństwa -Agnieszki i Grzegorza z prośbą o dalsze łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
- Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. IX Róży Różańcowej
- Za zmarłego śp. Tadeusza Kaczmark - int. int od siostrzenicy Heleny z rodziną i Danuty.
- Za zmarłego śp. Romana Mejza - int. od kuzynostwa, rodziny Urbańczaków z Wilkowic.
- Za zmarłą śp. Klarę Walkowiak - int. od sąsiadów.
- Za zmarłego śp. Andrzeja Kaczmarek - int. od sąsiadów.
- Za zmarłego śp. Mariana Lorych - int. od chrześnicy z mężem.
- Za zmarłego śp. Zenona Krajewskiego - int. od żony Bogusławy
- Za zmarłego śp. Jana Nowickiego w 24 r. śm.
- Za zmarłego śp. Karola Małeckiego w 11 r. śm. Jana Małeckiego, Leona i Jadwigę Hałupka, Marię i Walentego Szady.
- Za zmarłego śp. Ryszarda Krawczyka - int. od brata Jana z żoną Krystyną.

Czwartek, 20 sierpień 2020 r

Piątek, 21 sierpień 2020 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. od wnuka Arkadiusza z rodziną.

Sobota, 22 sierpień 2020 r

godz: 16:00W intencji Urszuli i Mieczysława w 50 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla jubilatów i całej rodziny.

godz: 18:00Za zmarłych śp. rodziców: Reginę Bąkiewicz w 1 r. śm. Tadeusza Bąkiewicza oraz zm. z rodziny: Betków, Bąkiewiczów, Gruszeckich, Marcinkowskich o łaskę Nieba dla zmarłych oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie.

Niedziela, 23 sierpień 2020 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Rodziców: Łucję, Władysława Kurpisz zm. z rodziny Kurpiszów i Szmatułów oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny.

godz: 10:00W intencji Bogu wiadomej oraz z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla całej rodziny.

godz: 11:30Za Parafian, Sakrament Chrztu.