OD 2020-10-12 DO 2020-10-18

Poniedziałek, 12 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Emilię Małecką w 8 r. śm. Leona Małeckiego i Urszulę Marach.

Wtorek, 13 październik 2020 r

godz: 18:00Za Parafian

Środa, 14 październik 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy.
- Za Pracowników Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz za Pracowników Służby Zdrowia.
- Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. od Marii i Małgorzaty z rodzinami.
- Za zmarłego śp. Mieczysława Lorych i zm. krewnych i z rodziny: Zapatów i Lorychów.
- Za zmarłego śp. Stanisława Boroń, Olgę, Kazimierza, Tadeusza Borek i Marka Król.
- Za zmarłą śp. Justynę Hoffman w 13 r. śm. Marię, Franciszka Nowak, Annę, Kazimierza Hoffman, Andrzeja Krawczyk oraz za zmarłych z rodziny.
- Za zmarłych: śp. Czesława Walkowiaka, Marię Imielińską, Marię, Tadeusza Jagodzik, Celestynę, Mieczysława Miara oraz za zm. z rodziny: Tajchertów i Walkowiaków aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

Czwartek, 15 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Benona Marach i za zmarłych z rodziny: Marachów i Poprawskich o łaskę Nieba dla nich.

Piątek, 16 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Jacka Lokś w 1 r. śm. o radość życia wiecznego w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Sobota, 17 październik 2020 r

godz: 18:00Intencja wolna

Niedziela, 18 październik 2020 r

godz: 08:30- Z okazji 18 urodzin z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą do Pana Boga, Ducha Świętego i Matki Bożej o błogosławieństwo i opiekę przez całe dorosłe życie, aby było ono radosne, twórcze i odpowiedzialne.
- Za zmarłych rodziców śp. Irenę, Stanisława Bortel, Łucję, Mariana Samelczak, Waldemara Drobnika, Krystynę Schmidt. za zmarłe kuzynostwo z rodziny Mejzów i Bortelów.

godz: 10:00Z okazji urodzin Leona i Antoniego z podziękowaniem za otrzymane Boże łaski oraz z prośbą o dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

godz: 11:30Intencja wolna