OD 2020-10-26 DO 2020-11-01

Poniedziałek, 26 październik 2020 r

godz: 18:00- Z okazji 18 urodzin z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą do Pana Boga, Ducha Świętego i Matki Bożej o błogosławieństwo i opiekę przez całe dorosłe życie, aby było ono radosne, twórcze i odpowiedzialne.
- Za zmarłych rodziców śp. Irenę, Stanisława Bortel, Łucję, Mariana Samelczak, Waldemara Drobnika, Krystynę Schmidt. za zmarłe kuzynostwo z rodziny Mejzów i Bortelów.

Wtorek, 27 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych rodziców: śp. Irenę, Edmunda Śnieguckich, za zm. rodzeństwo: Halinę i Wojciecha, dziadków i zm. z rodziny Drzewieckich i Śnieguckich.

Środa, 28 październik 2020 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy
- W intencji Jakuba z okazji urodzin z podziękowaniem kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę MB Śnieżnej, zdrowie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia dla Jakuba i całej rodziny.
- O powstrzymanie pandemii.
- Za chorych i przebywających na kwarantannie.
- Za zmarłą śp. Helenę Rodak - int. od Koła Gospodyń Wiejskich z Krzycka Wielkiego.
- Za zmarłą śp. Stefanię w 13 r. śm. Alojzego Jedwabskich, Annę, Jana Lewandowskich, Hieronima Kicińskiego i za dusze w Czyśćcu cierpiące.
- Za zmarłą śp. Annę Marszałek w 3 r. śm. Stanisława, Juliannę Marszałek, Antoniego Mikołajczyka i zm. z rodziny Simon.
- Za zmarłą śp. Zofię, Stanisława Homów, zm. z rodziny: Homów, Jędrzejczaków, Urbańczaków, Matuszaków i Małeckich oraz za dusze w czyśćcu uświęcające się.
- Za zmarłą śp. Jolante Urbańczak, Ewę Łeszyk, zmarłych rodziców: Anielę, Wincentego Urbańczak, Helenę, Józefa Rodak, Wandę Wańską.
- Za zmarłych: śp. Jarosława Kiąca i Leszka Przewoźnego aby dobry Bóg przyjął ich do królestwa Niebieskiego

Czwartek, 29 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Anielę, Cecylię, Ludwika, Zdzisława Przesieckich, Marię i Mariana Febich, oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

Piątek, 30 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Reginę, Ludwika, Bogusława Kamieniarz aby dołączyli do grona wszystkich świętych oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Sobota, 31 październik 2020 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek w 10 r. śm., Eleonorę, Wacława, Eugeniusza, Krystynę Głuszak, Antoninę, Mikołaja, Józefa Maichrzak zm. z rodz. aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w królestwie niebieskim oraz z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie.

Niedziela, 1 listopad 2020 r

godz: 08:30Rezerwacja P. Ratajczak Urszula

godz: 10:00Za zmarłego Edwarda Duszyńskiego, Zenona Musielak, Tadeusza i Stanisława Kamieniarz, zmarłych z rodziny Duszyńskich i Kamieniarzów.

godz: 11:30Z okazji urodzin Leona i Antoniego z podziękowaniem za otrzymane Boże łaski oraz z prośbą o dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

godz: 14:00Za zmarłych Parafian

Wszystkich Świętych