OD 2021-06-21 DO 2021-06-27

Wtorek, 22 czerwiec 2021 r

Środa, 23 czerwiec 2021 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i MB Nieustającej P. za szczęśliwie miniony rok szkolny,
- za zmarłą śp. Annę Pieprzyk - int. od syna i córki,
- za zmarłego śp. Zdzisława Tomiak - int. od Grzegorza z rodziną,
- za zmarłego śp. Kazimierza Nowaczyk - int. od szwagra Edmunda z rodziną,
- za zmarłą śp. Józefę Lerka,
- za zmarłą śp. Zofię Machowską - int. od córek z rodzinami, aby miłosierny Bóg przyjął zmarłych do Królestwa Niebieskiego.
- za zmarłych śp. Rodziców: Janinę, Czesława Jagodzińskich, Emilię Tajchert, zm. dziadków: Marię, Elżbietę, Jana Jagodzińskich, Jadwigę, Władysława Nabywaniec oraz za zm. Marię Piotrowską,
- za zmarłego śp. Andrzeja Kaczmarka w 1. śm. Marię Kaczmarek w 4 r. śm. Kazimierza Kaczmarek w 20. R. śm. zm. z rodziny. Ludwikę, Andrzeja Kaczmarek, Zofię, Kazimierza, Andrzeja Zarabskich, Jadwigę Styzę oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
- za zmarłych śp. rodziców: Jana Krawczyk w 50. R. śm. Stanisławę Krawczyk w 40 r. śm., zm. rodziców: Kazimierę, Jana, Andrzeja, Wojciecha, zm. bratową Zofię i zm. szwagrów: Jana Hyżyk, Jana Sztor, Bogdana Adamskiego, Genowefę Rzątkowską w 7 r. śm. o łaskę nieba dla zmarłych oraz z prośbą o zdrowie w rodzinie.

Czwartek, 24 czerwiec 2021 r

godz: 07:30-

godz: 18:00W intencji dziękczynnej z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogo. Boże, zdrowie i opiekę NMP Śnieżnej nad dziećmi, rodzicami, dziadkami i rababciami.

Piątek, 25 czerwiec 2021 r

Sobota, 26 czerwiec 2021 r

godz: 16:00Msza ślubna

godz: 18:00Za zmarłą śp. Helenę, Stefana Walkowskich oraz zm. z rodz.: Walkowskich i Samoli.

Niedziela, 27 czerwiec 2021 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców: Stanisława w 19 r. śm., Irenę Bortel, Łucję, Marianę Samelczak, Waleriana Drobnika, Krystynę Schmit, zm. rodziców chrzestnych: Mariannę, Stanisława, Elżbietę, zm. z rodziny: Bortelów i Mejzów oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Św. zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach.

godz: 10:00Za zmarłą śp. Janinę, Kazimierza Szklarskich, Helenę, Józefa Domagałów, Pelagię, Mieczysława Wawrzyniaków, Helenę, Stanisława Antczaków oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłą śp. Emilię, Czesława Zielonarskich, zm. z rodziny: Zielonarskich
i Hoffmanów aby miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.