OD 2021-12-27 DO 2022-01-02

Poniedziałek, 27 grudzień 2021 r

godz: 18:00Msza Św. Kolędowa - w int. parafian i rodzin z Krzycka Małego z podziękowanie Panu Bogu za miniony rok i z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

Wtorek, 28 grudzień 2021 r

godz: 18:00Msza Św. Kolędowa - w int. parafian i rodzin z Krzycka Wielkiego z podziękowanie Panu Bogu za miniony rok i z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

Środa, 29 grudzień 2021 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- w int. parafian i rodzin z Sądzi z podziękowanie Panu Bogu za miniony rok i z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- za zmarłego śp. Jana Krawczyka - int. od szwagra Włodzimierza
- za zmarłego śp. Henryka Poloszyk - int. od sąsiadów z Oś. 700 lecia
- za zmarłą śp. Alinę w 2 r. śm., Cecylię, Ludwika, Zdzisława Grzesieckich, Marię, Mariana Fiebich oraz z prośbą o zdrowie w rodzinie,
- za zmarłą śp. Juliannę Firlej w 11 r. śm. męża Walentego, Jana Pawłowskiego, rodziców i braci oraz z prośbą o zdrowie w rodzinach,
- za zmarłych śp. rodziców: Leona, Gertrudę, Jana, Melanię, Ratajczak, brata Zygmunta, Krystynę Ratajczak, Feliksa Fengel, Hieronima Ratajczak aby miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Niebie oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Czwartek, 30 grudzień 2021 r

godz: 18:00rezerwacja P. Zygmunt Marach

Piątek, 31 grudzień 2021 r

godz: 15:00Z okazji 40 rocznicy ślubu Beaty i Marka z podziękowaniem Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata i otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i rodziny.

godz: 17:00Msza św. za parafian na zakończenie starego roku. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające.

Sobota, 1 styczeń 2022 r

godz: 10:00Rezerwacja P. Walkowiak Piotr

godz: 11:30Za zmarłą śp. Helenę Samol - int. od Justyny z rodziną

Niedziela, 2 styczeń 2022 r

godz: 08:30Za parafian

godz: 10:00Za zmarłych śp. Marię, Ludwika Bajer, Mariana Strażyńskiego, zmarłych z rodziny: Strażyńskich, Kawczyńskich, Stankowiaków i Messyasz.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Marię, Marcinkowską, zmarłych z rodzin: Głowackich, Marcinkowskich i Kruk o radość wieczną w Niebie oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny w Nowym Roku.