OD 2022-01-03 DO 2022-01-09

godz: 18:00intencja wolna

Środa, 5 styczeń 2022 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- za zmarłego śp. Jana Krawczyk - int. od szwagierki Ireny z rodziną,
- za zmarłego śp. Henryka Poloszyk - int. od sąsiadów z Oś. - lecia,
- za zmarłego śp. Jana Ratajczaka w 10 r. śm. zm. żonę Stanisławę, zm. z rodziny: Ratajczaków, Pracharczyków i Wiktora Rzeźnik aby łaskawy Bóg otworzył im bramy niebios oraz za zmarłych z rodzin.

Czwartek, 6 styczeń 2022 r

godz: 08:30Za zmarłą śp. Annę w 10 r. śm. Leona, Zdzisława Szyszkę, Agnieszkę Franciszka Jojte, Melanię, Piotra Białas, Zenona Pracharczyk o radość wieczną w Królestwie Bożym oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłą śp. Stefanię Sobecką - int. od wnuka Tomasza z rodziną.

godz: 11:30Za zmarłego śp. Ludwika Król, Genowefę, Jana Firlej i Grzegorza Cielebąk.

Uroczystość Objawienia Pańskiego

Piątek, 7 styczeń 2022 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Hieronima Ratajczak - int. od parafian z podziękowaniem za wieloletnią posługę przy noszeniu sztandaru.

Sobota, 8 styczeń 2022 r

godz: 18:00Za zmarłych z wymienianek rocznych.

Niedziela, 9 styczeń 2022 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Hieronima Ratajczak, Elżbietę Mesztig, rodziców Olgę, Kazimierza Borek, Tadeusza Borek, Melanię, Jana Ratajczak, Stanisława Boroń, Marka Króla, Leokadię Makara, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłego śp. Franciszka Kamieniarz w 26 r. śm. Mariannę, Teresę, Stanisława, Tadeusza Kamieniarz za rodziców śp. Annę, Józefa Markiewicz, brata Mariana, Zygmunta Wawrzyniak, Józefa Michalewicz, Zenona Krajewskiego, Edwarda Duszyńskiego, Barbarę, Franciszka Kostrakiewicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie oraz z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłą śp. Stefanię Sobecką - int. od Teresy i Henia z rodziną.