OD 2023-03-27 DO 2023-04-02

godz: 18:00- intencja wolna
- 2 intencja wolna

Wtorek, 28 marzec 2023 r

godz: 18:00- Za zmarłych śp. Zenona Pracharczyk w 3 r. śm. Agnieszkę, Franciszka Jojte, Zofię, Franciszka Pracharczyk, Melanię, Piotra Białas, aby mogli cieszyć się wieczną chwałą w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
- 2 intencja wolna

Środa, 29 marzec 2023 r

godz: 11:00w intencji nauczycieli, młodzieży i dzieci uczestników szkolnych rekolekcji o Boże błogosławieństwo.

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- o pokój w Ukrainie,
- o potrzebne łaski dla uczestników rekolekcji parafialnych i dla ks. Rekolekcjonisty, ks. Wojtka,
- z okazji 85 - urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny,
- za zmarłego śp. Bronisława Gertner - int. od sąsiadów
- za zmarłą śp. Dorotę Włodarczak - int. od siostry Grażyny ze Sławkiem,
- za zmarłego śp. Leszka Mania - int. od sąsiadów z ul. Kaczmarka,
- za zmarłego śp. Zofię, Józefa Zielonarskich, Helenę, Edwarda Jędrzejczak, Eleonorę, Henryka Kowalczyk, Józefa Dolatę, Mariana Prałat.

Czwartek, 30 marzec 2023 r

godz: 18:00intencja wolna

Piątek, 31 marzec 2023 r

godz: 18:00intencja wolna

Sobota, 1 kwiecień 2023 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Kazimierza Kloca, Tadeusza Pyplę, Krzysztofa Mencel za zm. braci, bratowe, zm. rodziców i teściów, Janinę Piotrowską z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Niedziela, 2 kwiecień 2023 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców, Olgę, Kazimierza Borek, Tadeusza Borek, Hieronima Ratajczak, Elżbietę, Mesztik, Stanisława Boroń, Marka Króla, Leokadię Makara, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie i o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin.

godz: 10:00- Za zmarłą śp. Jolantę Urbańczak w 13 r. śm, Ewę Łeszyk, Józefa Łeszyk oraz za wszystkich zm. z rodziny.
- za zmarłą śp. Annę, Ludwika, Józefa Małeckich.