OD 2023-05-15 DO 2023-05-21

Poniedziałek, 15 maj 2023 r

godz: 18:00W intencji Wspólnoty Św. Walentego o potrzebne łaski dla wszystkich członków wspólnoty i za zmarłych o radość wieczną w Niebie.

Wtorek, 16 maj 2023 r

godz: 18:00Intencja wolna

Środa, 17 maj 2023 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- o pokój w Ukrainie,
- w intencji rolników ogrodników i sadowników o dobrą pogodę i Boże błogosławieństwo w pracy,
- z okazji 18 urodzin Alicji z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla córki Marleny.
- za zmarłą śp. Janinę, Czesława Jagodzińskich, zm. dziadków: Jagodzińskich i Nabywanieci Romana Smagieł,
- za zmarłych śp. Mariannę, Hieronima Ratajczak, Zygmunta Ratajczak, Danutę Kulas, Zbigniewa Niedźwieckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny,
- za zmarłą śp. Cecylię i Zdzisława Urbańczak,
- za zmarłego śp. Romana Kaczmarek w 30 dzień śmierci - int. od siostry z mężem i dziećmi.
- za zmarłą śp. Dorotę Włodarczak - int. od koleżanek,
- za zmarłego śp. Dariusza Marach w 10 r. śm. o łaskę Nieba,
- za zmarłych śp. Jolantę Urbańczak, Ewę, Józefa Łeszyk, Anielę, Wincentego Urbańczak, Agnieszkę, Stanisława, Hipolita Wojtkowiak, Wandę Wańską oraz za wszystkich zm. z rodziny oraz z prośbą do MB Nieustającej Pomocy o potrzebne łaski dla członków całej rodziny.

Czwartek, 18 maj 2023 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Edmunda, Irenę Śnieguckich, Jerzego Gruszeckiego, zm. rodzeństwo: Halinę i Wojciecha i zm. dziadków z rodzin: Drzewieckich i Śnieguckich.

Piątek, 19 maj 2023 r

godz: 18:00intencja wolna

Sobota, 20 maj 2023 r

godz: 15:00Msza Ślubna

godz: 16:30Za zmarłych śp. Erikę, Zofię, Jana, Zenona Pindara, Łucję, Gerharda Kirsch, Bolesława Wańskiego, Klarę Kasperską i zm. z rodziny, oraz z prośbą o dar mądrości i światło Ducha Świętego dla Kamili i Rafała.

godz: 18:00Za zmarłą śp. Teresę, Antoniego Stachowiak, Zdzisława, Agnieszkę, Stanisława, Mariana Tomiak, zm. dziadków: Marię, Elżbietę, Jana Jagodzińskich.

Niedziela, 21 maj 2023 r

godz: 08:30Za zmarłych śp.

godz: 10:00- Za zmarłych śp. Hieronima Ratajczak, Elżbietę Mesztik, rodziców Olgę, Kazimierza Boroń, Marka Króla i Leokadię Makara, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie oraz z Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin.
- 2 int. Za zmarłą śp. Franciszkę, Bronisława Kulas, Irenę, Edmunda, Mirona Tyrała, Bronisławę, Czesława Nadolny, Janinę, Mariana Ginter, Helenę, Mariana Dolata, aby dobry Bóg otworzył im bramy Nieba, oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.