OD 2024-04-01 DO 2024-04-07

Poniedziałek, 1 kwiecień 2024 r

godz: 08:30Za zmarłą śp. Jolantę Urbańczak w 14 r. śm. Rodziców Anielę, Wincentego Urbańczak, Ewę, Józefa Łeszyk, Wandę Wańską, Agnieszkę, Stanisława, Hipolita Wojtkowiak.

godz: 10:00- Za zmarłego śp. Mariana Strażyńskiego w r. śm. Marię, Ludwika Bajer i zm. z rodziny: Strażyńskich, Kawczyńskich i Stankowiaków. Z podziękowaniem Panu Bogu i MB Nieustającej Pomocy za 40 lat życia z prośbą o dalszą opiekę dla jubilatki i jej rodziny.
- za zmarłą śp. Janinę Stefańską w 1 r. śm. Zdzisława Szwarc w 26 r. śm. oraz za zm. z rodziny, Mieczysława Stefańskiego i Alicję Bordecką o łaskę Nieba.
- Z okazji 2 urodzin Łucji z podziękowaniem za Bożą opiekę i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Łucji i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Wtorek, 2 kwiecień 2024 r

godz: 07:30Msza w kaplicy

Środa, 3 kwiecień 2024 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- o pokój w Ukrainie i na świecie,
- z prośbą do Trójcy Przenajświętszej i za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy o powrót do zdrowia.
- za zmarłą śp. Anielę Ruszkowską - int. od Adeli i Lubomiry.

Czwartek, 4 kwiecień 2024 r

godz: 18:00Intencja wolna

Piątek, 5 kwiecień 2024 r

godz: 18:00Intencja wolna

Sobota, 6 kwiecień 2024 r

godz: 18:00Za zmarłych rodziców Anielę, Wincentego Lubańczak, Genowefę Michała Kopka, za zm. z rodziny: Urbańczaków, Kopka, Wańskich oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Niedziela, 7 kwiecień 2024 r

godz: 08:30Za zmarłą śp. Olgę, Kazimierza Borek, Tadeusza Borek, Hieronima Ratajczak, Elżbietę Mesztig, Stanisława Boroń, Marka Króla, Leokadię Makara, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Niebie oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00- Za zmarłego śp. Eugeniusza Lorek, Eleonorę, Wacława, Krystynę, Eugeniusza Głuszak, Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak zm. z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w Królestwie Niebieskim oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla rodziny.
- Za zmarłego śp. Mariana Antkowiak w 24 r. śm. Marię Antkowiak, Agatę Antkowiak, Mirosława Kot o radość życia wiecznego oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach.

Niedziela Miłosierdzia Bożego