OD 2024-04-29 DO 2024-05-05

Wtorek, 30 kwiecień 2024 r

Środa, 1 maj 2024 r

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- o pokój w Ukrainie i na świecie,
- z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i MB Nieustającej pomocy za pomyślnie mijający rok szkolny i z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla syna i jego rodziny a szczególnie o światłość Ducha Św. na czas egzaminów maturalnych i w podejmowaniu życiowych decyzji a także o szczęśliwy powrót męża do zdrowia.

Czwartek, 2 maj 2024 r

Piątek, 3 maj 2024 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Rodziców: Czesława, Mariannę, Antoniego, Władysławę, Zbigniewa Kowalskich, Teresę, Stefana Bordeckich, Władysława, Joannę Nowaczyk, Marka, Krystynę Drewnowskich oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 10:00- za zmarłą śp. Danutę w 6 r. śm. Urszulę, Jana Borowczak za zmarłych z rodziny Borowczak i Świętek.
- za zmarłą śp. Marię Antkowiak w 5 r. śm., Mariana, Agatę Antkowiak, Mirosława Kot o radość życia wiecznego oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach.

Sobota, 4 maj 2024 r

godz: 18:00śp. Za zmarłą śp. Stanisławę, Romana, Ildefonsa, Jadwigę Kowali, Pelagię, Władysława, Kazimierza, Jana Szymańskich aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Niebie.

Niedziela, 5 maj 2024 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Henryka Marcinkowskiego - int. od Mikołaja i Patryka.

godz: 10:00- Za zmarłych śp. rodziców: Zofię, Władysława Stanisławskich, Gertrudę, Albina Białasik zm. z rodziny, zm. szwagrów i dziadków oraz z prośbą o zdrowie i opiekę bożą w rodzinie.
- Z okazji "9", "13" i "40" urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla jubilatów na każdy dzień.
- Z okazji 75 urodzin z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski oraz z prośbą
o opiekę MB i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Jubilatki i całej rodziny.
Za zmarłego męża, rodziców, teściów i braci aby Bóg obdarzył ich życiem wiecznym
w Niebie.