OD 2017-11-20 DO 2017-11-26

Poniedziałek, 20 listopad 2017 r

godz: 17:00Z prośbą do Miłosierdzia Bożego, aby obdarzył pokojem i nadzieją nieba oraz blaskiem światła wieczności zmarłych z rodziny śp. Helenę i Franciszka Poloch, śp. Cecylię i Bolesława Kucharskich, śp. Teresę Urban. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego - kapłana.

Wtorek, 21 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Świętej Cecylii zanosząc dziękczynienia Panu Bogu, za opiekę i błogosławieństwo w naszym codziennym życiu, szczególnie całego Zespołu Śpiewaczego z Krzycka Wielkiego i wszystkich zespołów śpiewaczych, o wszelkie potrzebne łaski. Z prośbą aby Kochający Bóg obdarzał nas swoją miłością, wsparciem i zdrowiem. Niech Boże Miłosierdzie zapewni naszym zmarłym Członkom Zespołu nadzieję życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

Środa, 22 listopad 2017 r

godz: 17:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Jana Pawła II w intencjach rodzin naszej parafii o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo. W intencjach Pana Organisty Romana i wszystkich zajmujących się śpiewem i muzyką kościelną, o potrzebne łaski i ubogacanie naszych nabożeństw swoimi talentami. Za zmarłych z naszych rodzin: Śp. Krzysztofa Tyrpin - intencja od brata Zbigniewa z żoną i córką; śp. Józefa Rodaka w 10 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Rodak i Koniecznych; śp. Zdzisława Nabywaniec w 30 rocznicę śmierci, zmarłych sp. rodziców z obu stron oraz wszystkich zmarłych z rodziny - aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Cecylii - męczennicy - Msza Papieska.

Czwartek, 23 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłego śp. Krzysztofa Tyrpin, aby radował się szczęściem wiecznym wśród zbawionych - intencja od koleżanek i kolegów z klasy z szkoły podstawowej z wychowawczynią.

Piątek, 24 listopad 2017 r

godz: 17:00W intencjach wszystkich Pracowników Polskich Kolei Państwowych - prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i siły w odpowiedzialnej pracy oraz opiekę Świętych Patronów i Matki Najświętszej dla wszystkich pracowników kolei ich rodzin. Z prośbą do Miłosiernego Boga, za wszystkich naszych zmarłych koleżanki i kolegów Pracowników PKP oraz zmarłych z naszych rodzin, aby radowali się nadzieją życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy męczenników.

Sobota, 25 listopad 2017 r

godz: 17:00Za zmarłych śp. Eugeniusza, Stanisława Rozynek w 17 rocznicę śmierci, śp. Teresę Rozynek w 4 rocznicę śmierci, śp. Helenę Wójcik i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych.

Niedziela, 26 listopad 2017 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Helenę i Jana Młynkowiaków, śp. Magdalenę, Jana, Ryszarda Nowaków, śp. Władysława Stróżaka, śp. Zuzannę Smoczyńską oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Bóg Miłosierny przyjął ich do grona zbawionych w Królestwie Niebieskim.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Hieronima Ratajczaka w 15 rocznicę śmierci, śp. Mariannę Ratajczak, śp. Danutę Kulas, śp. Zbigniewa Niedźwieckiego, aby radowali się szczęściem zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Zenona Banasiaka w 30 rocznicę śmierci, śp. Józefa, Jana Banasiak, śp. Karolinę Mazur oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich życiem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.