INTENCJE PARAFIALNE
OD 2018-04-09 DO 2018-04-15

Poniedziałek, 9 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłego śp. Tadeusza Marach, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie ? intencja od przyjaciół Małgorzaty i Tadeusza Kopka z rodziną.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Wtorek, 10 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Mariana Strażyńskiego w 24 rocznicę śmierci, śp. Marię, Ludwika Bajer, zmarłych z rodziny Strażyńskich, Kawczyńskich, Stankowiaków i Messyaszów, aby Zmartwychwstały Chrrystus, obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny.

Środa, 11 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci, o potrzebne łaski i umacnianie darami Ducha Świętego. W intencjach Księdza Arcybiskupa Seniora Juliusza z okazji imienin, o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej. W intencjach wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach, o wszelkie łaski, zdrowie i siły w dźwiganiu swoich życiowych doświadczeń. Za wszystkich zmarłych w sposób szczególny za wszystkich, którzy zginęli w czasie II wojny światowej w Katyniu i innych miejscach zbrodni Golgoty Wschodu. W 8 rocznicę Tragedii Smoleńskiej, za wszystkich, którzy zginęli w katastrofie lotniczej: śp. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i śp. Małżonki Marii oraz 94 członków delegacji na uroczystości w Katyniu, aby Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny, obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Zbawionych.

Czwartek, 12 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Urszulę Marach i wszystkich zmarłych z rodziny Marach, aby Chrystus Miłosierny obdarzył ich szczęściem zbawionych w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

Piątek, 13 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Benona Marach, zmarłych z rodziny Marachów i Poprawskich, aby Chrystus Miłosierny obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

Sobota, 14 kwiecień 2018 r

godz: 18:00Z prośbą do Miłosiernego Boga o łaskę nieba i wieczną radość dla zmarłych śp. Annę Małecką w 25 rocznicę śmierci, śp. Ludwika Małeckiego, śp. Marię, Stanisława Rygusik, śp. Władysławę, Józefa Borowczak, śp. Małgorzatę Urbańczak, śp. Zofię, Stanisława Homa. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin.

Niedziela, 15 kwiecień 2018 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. Ludwika, Pelagię, Bogusława Kamieniarz, za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla całej rodziny.

godz: 10:00Za zmarłych śp. Apolonię, Jana, Jerzego Gbiorczyków, za wszystkich zmarłych z rodzin Gbiorczyków i Nowickich, aby Chrystus Zmartwychwstały obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla całej rodziny

godz: 11:30Za zmarłych śp. Stanisława Mejza w 1 rocznicę śmierci, śp. Halinę Mejza, śp. Zofię, Jana Pawlak, śp. Wandę Wańską, zmarłe śp. rodzeństwo i zmarłych z rodzin Mejzów i Pawlaków, aby Miłosierny Chrystus obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.

III Niedziela Wielkanocy.