OD 2019-01-28 DO 2019-02-03

Poniedziałek, 28 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za zmarłego śp. Ks. Kanonika Mariana Mikołajczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie.

Wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu - kapłana i doktora Kościoła.

Wtorek, 29 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wszystkich Parafian.

Środa, 30 styczeń 2019 r

godz: 10:00Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach rodzin, małżeństw, osób w podeszłym wieku, studentów, młodzieży i dzieci o umacnianie wiary, nadziei i miłości. W intencjach chorych, cierpiących, samotnych, uzależnionych, przebywających w szpitalach, domach opieki i hospicjach o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo. Za zmarłych z naszych rodzin, śp. Jana Bryla, zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie Niebieskim.

Czwartek, 31 styczeń 2019 r

godz: 18:00Za wszystkich Parafian.

Wspomnienie Św. Jana Bosko.

Piątek, 1 luty 2019 r

godz: 18:00Za zmarłą śp. Teodorę Skorupską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych - intencja od sąsiadów z Krzycka Wielkiego.

Pierwszy piątek miesiąca.

Sobota, 2 luty 2019 r

godz: 10:00Za zmarłych śp. Kazimierza Szymańskiego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

godz: 18:00Za wszystkich zmarłych z Rocznych Wymienianek.

Święto Ofiarowania Pańskiego. Pierwsza sobota miesiąca.

Niedziela, 3 luty 2019 r

godz: 08:30Za zmarłych śp. rodziców Gertrudę, Albina Białasik, śp. Zofię, Władysława Stanisławskich, zmarłych szwagrów i dziadków, zmarłego śp. Henryka Langnera i jego śp. braci, wszystkich zmarłych z rodzin Langnerów i Śliwów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

godz: 10:00Za śp. Księdza Prałata Mariana Lewandowskiego, aby Miłosierny Bóg za jego wspaniałe kapłańskie życie i posługę wobec wszystkich potrzebujących, obdarował go radością życia wiecznego w niebie - intencja od rodziny Rembalskich.

godz: 11:30Za zmarłych śp. Franciszka Skopińskiego w 8 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg otworzył im Bramy Niebios. Z podziękowaniem Kochającemu Bogu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za okazane dobro i opiekę, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

IV Niedziela zwykła.