OD 2024-02-12 DO 2024-02-18

Poniedziałek, 12 luty 2024 r

godz: 18:00- Z okazji 25 r. ślubu Kingi i Marka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla jubilatów i całej rodziny.
- Za zmarłego śp. Stanisława Przybylskiego zm. z rodziny Przybylskich, Irenę, Antoniego Fabiańskich i zm. z rodziny: Fabiańskich, Skrzypek, Marchlewskich i Wróblewskich.

Wtorek, 13 luty 2024 r

godz: 07:30W intencji Wspólnoty Św. Walentego

Msza w Kaplicy Św. Walentego

Środa, 14 luty 2024 r

godz: 10:00Za zmarłą śp. Walentynę, Franciszka, Marka Bortel, Jadwigę, Walentego Firlejów, Pelagię, Katarzynę, Floriana Bortel, aby miłosierny Bóg obdarzył ich wiecznym szczęściem w Niebie oraz za wstawiennictwem Św. Walentego z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

godz: 16:00- Za zmarłego śp. Romana Mejza, Weronikę, Franciszka Mejza, Teresę, Damiana Frąckowiak i Domicelę Urbańczak o dar Nieba.
- Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz: 18:00- W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy,
- za chorych, cierpiących o łaskę zdrowia,
- o pokój w Ukrainie i na świecie,
- W intencji Wspólnoty Św. Walentego
- za zmarłego śp. Stanisława Homa w 9 r. śm. i zm. z rodzin: Homa, Jędrzejczaków, Kubackich, Matuszewskich oraz Ks. Bolesława Bugzela,
- za zmarłego śp. Stanisława w 19 r. śm. Annę, Juliannę Marszałek, Antoniego Mikołajczyka oraz z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.
- za zmarłą śp. Marię Wulke w 4 r. śm. O radość życia wiecznego w Niebie,
- za zmarłego śp. Zbigniewa Adamczak, Marię, Henryka Kurpisz, aby Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym.

Środa Popielcowa

Czwartek, 15 luty 2024 r

godz: 18:00W 10 r. ślubu z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski i opiekę oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny.

Piątek, 16 luty 2024 r

godz: 18:00Intencja wolna

Sobota, 17 luty 2024 r

godz: 18:00Za zmarłych śp. Eugeniusza Lorek, Eleonorę, Wacława, Eugeniusza, Krystynę Głuszak, Antoninę, Mikołaja, Józefa Majchrzak i zm. z rodziny, aby miłosierny Bóg obdarzył ich nagrodą życia wiecznego w Królestwie Niebieskim, oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą i Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla rodziny

Niedziela, 18 luty 2024 r

godz: 08:30Za zmarłego śp. Tomasza, Stanisławę Koniecznych, Joannę, Karola Włodarczyk, bratową Ewę i braci: Tadeusza, Leszka Koniecznych oraz zm. rodziny.

godz: 10:00- Rezerwacja P. Antczak Lidia
- Za zmarłych śp. rodziców: Barbarę, Kazimierza Stodulskich, rodziców chrzestnych, zm. z rodzin: Styczyńskich, Stodulskich oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny za wstawiennictwem św. Walentego.